ZdrowiejTu

Serdecznie zapraszamy na kameralne zajęcia do miejsca o wyjątkowym charakterze. W zacisznej, domowej atmosferze prowadzimy zajęcia usprawniające
i wspomagające nasze ciało, pomagamy pozbyć się uciążliwych bólów, wzmocnimy gorset mięśniowy aby odciążyć nadwyrężone kości i stawy, pomożemy znów poczuć się silnym
i energicznym ...


więcej

Uwaga ważne...

31.01.2022Luty 2022 ferie »

03.07.2019Sierpień 2020 studio zamknięte. »

Kadra
velv_line

Iwona Sikora

Uwielbiam odkrywać to, co do tej pory było dla mnie nieznane. Jestem obserwatorką siebie, ludzi, zwierząt, przyrody. Kocham życie i dlatego mam ciągła potrzebę poznawania. 

Od zawsze fascynował mnie człowiek pod każdym aspektem. Dlatego ukończyłam AWF w Warszawie oraz Studia Podyplomowe na wydziale rehabilitacji ze specjalnością Fizjoprofilaktyka i korektywa w Warszawie.

Ukończyłam 3-letnią szkołę jogi wg metody B.K.S Iyengara, Open Mind Joga Classic School. Ukończyłam 2-letnią szkołę Open Mind Therapy gdzie uzyskałam tytuł instruktora kinezyprofilaktyki. Następnie odkryłam i pokochałam pracę z osobami starszymi dlatego rozszerzyłam wiedzę z zakresu gerontologii i zostałam instruktorem kinezygerontoprofilaktyki. Dyplomowana nauczycielka jogi Iyengara.

Od zawsze ciekawiły mnie dźwięki, tony, muzyka. W dorosłym wieku postanowiłam posłuchać głosu serca i poznać świat dźwięku. Moja intuicja mnie nie zawiodła. Z radością przeszłam przez cykl szkoleń w Akademii dźwięku wg Petera Hessa i teraz jestem certyfikowanym praktykiem masażu dźwiękiem. Wykonuję indywidualne masaże dźwiękiem, organizuję grupowe relaksacje i kąpiele w dźwiękach mis i gongów. Prowadzę relaksacje oraz pracuję z oddechem. Uczę się o oddechu, jodze, medytacji, dźwięku z różnych źródeł, szkoleń, warsztatów, od polskich i zagranicznych nauczycieli. Wykorzystuję tę wiedzę w życiu i na zajęciach. 

W swojej pracy staram się przekazać swoim klientom, że zdrowie osiąga się na wielu płaszczyznach. Aby być zdrowym, sprawnym i spełnionym człowiekiem oprócz dbania o sprawność fizyczną, odpowiednie odżywianie należy zadbać o sferę psychiczną, społeczną i duchową. Fascynuje mnie energetyka ciała i przestrzeni, dlatego kończę Szkołę Wiedzy Szamiańskiej, gdzie od 2016 roku zgłębiam techniki pracy z energią.

W 2013 roku powstało moje kochane studio ZdrowiejTu, w którym realizuję swoje zawodowe marzenia i współpracuję ze wspaniałymi ludźmi. Prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne. Organizuję wyjazdy i warsztaty dla kobiet. 

Jestem szczęśliwą kobietą realizującą swoje marzenia. Z moją cudowną rodziną, podróżuję w znane i nie znane, kocham przebywać wśród przyrody, słuchać ciszy, natury, drugiego człowieka, urzeka mnie radość życia.

Niech ludzkość uczy się jednego języka… JĘZYKA MIŁOŚCI