ZdrowiejTu

Serdecznie zapraszamy na kameralne zajęcia do miejsca o wyjątkowym charakterze. W zacisznej, domowej atmosferze prowadzimy zajęcia usprawniające
i wspomagające nasze ciało, pomagamy pozbyć się uciążliwych bólów, wzmocnimy gorset mięśniowy aby odciążyć nadwyrężone kości i stawy, pomożemy znów poczuć się silnym
i energicznym ...


więcej

Uwaga ważne...

25.01.2019Zastępstwa w ferie »

23.12.2018Przerwa świąteczna »

Kadra
velv_line

Iwona Sikora fotoIwona Sikora

Mam na imię Iwona. Jestem ciekawa życia, dlatego cały czas poznaję i poszukuję nowego w sobie i wokół mnie. Uwielbiam odkrywać to, co do tej pory było dla mnie nieznane. Jestem obserwatorką siebie, ludzi, zwierząt, przyrody. Kocham życie i dlatego mam ciągła potrzebę rozwijania się i uczenia. Moje życie jest ciągłym procesem.
Od zawsze fascynował mnie człowiek pod każdym aspektem. Dlatego ukończyłam AWF w Warszawie oraz Studia Podyplomowe na wydziale rehabilitacji ze specjalnością Fizjoprofilaktyka i korektywa w Warszawie.
W 1998r. rozpoczęłam pracę jako instruktor fitness, specjalizowałam się zajęciach szybkich, mocnych, dynamicznych i tanecznych. Organizowałam i występowałam w przeróżnych konwencjach, warsztatach i szkoleniach. Po jakimś czasie zaczęłam poszukiwać czegoś innego. W Polsce pojawił się Pilates, BodyArt i zaczęłam odkrywać inną pracę z ciałem. Następnie zaprosiła mnie do współpracy joga, ukończyłam 3-letnią szkołę jogi wg metody B.K.S Iyengara, Open Mind Joga Classic School. Ukończyłam 2-letnią szkołę Open Mind Therapy gdzie uzyskałam tytuł instruktora kinezyprofilaktyki. Następnie odkryłam i pokochałam pracę z osobami starszymi dlatego rozszerzyłam wiedzę z zakresu gerontologii i zostałam instruktorem kinezygerontoprofilaktyki.
Od zawsze fascynował mnie dźwięk i muzyka. Postanowiłam posłuchać głosu serca i poznać świat dźwięku. Moja intuicja mnie nie zawiodła. Z radością przeszłam przez cykl szkoleń w Akademii dźwięku wg Petera Hessa i teraz jestem certyfikowanym praktykiem masażu dźwiękiem. Wykonuję indywidualne masaże dźwiękiem, organizuję grupowe relaksacje i kąpiele w dźwiękach mis i gongów.
W moim studio ZdrowiejTu  stworzyłam zajęcia joga z dźwiękiem. Zauważyłam, że praktyka asan w połączeniu z dźwiękiem uspokaja, łagodzi, otwiera i uruchamia procesy życiowe, co daje niesamowite efekty w naszym życiu. Klienci szybciej uwalniają cielesne napięcia, zmęczenie, rozdrażnienie. Uaktywnia się proces otwierania na siebie, samoakceptacji i łatwość w osiąganiu relaksu i odprężenia. W obecnych czasach te umiejętności są dla nas niesamowicie ważne i potrzebne. Oprócz kąpieli i masaży dźwiękowych  prowadzę relaksacje oraz pracuję z oddechem. Uczę się o oddechu z różnych źródeł i wykorzystuję tę wiedzę w życiu i na zajęciach.
W swojej pracy staram się przekazać swoim klientom, że zdrowie osiąga się na wielu płaszczyznach. Aby być zdrowym, sprawnym i spełnionym człowiekiem oprócz dbania o sprawność fizyczną, odpowiednie odżywianie należy zadbać o sferę psychiczną, społeczną i duchową.
W 2013 roku powstało moje kochane studio ZdrowiejTu, w którym realizuję swoje zawodowe marzenia i współpracuję ze wspaniałymi ludźmi.
Uwielbiam Być… z moją cudowną rodziną, podróżować w znane i nie znane, czytać, śpiewać, grać na bębnach, przebywać wśród natury, słuchać ciszy…, śmiać się z dziećmi, warczeć z Selki, mruczeć z Rysią itd., itd.

 

Emilia Pisarek Emilia Pisarek

Joga, masaż, uśmiech, empatia... to cala Ja. Joga oczarowała mnie swoja niezwykłą wszechstronnością i potencjałem możliwości. Dla mnie to terapia obejmująca wszelkie aspekty ciała, ducha i umysłu. Od kilku lat intensywnie kształcę się i praktykuję pod okiem najlepszych nauczycieli. Przez wiele lat moją podstawową działalnością był masaż. Z czasem zawód przerodził się w pasję i ostatecznie skierował moją uwagę na kompleksowe podejście do ciała i naturalnej potrzeby aktywności ruchowej z nim związanej.

Kocham kontakt z ludźmi. Uwielbiam z nimi rozmawiać i umiem słuchać. Jestem otwarta, zawsze uśmiechnięta i naładowana pozytywną energią. Pragnę dzielić się nią i zarażać pozytywnym nastawieniem do świata.

 

Renata Figat

Fitness zawrócił mi w głowie 12 lat temu i stopniowo stawał się codziennością. W ciągu tych lat brałam udział w licznych szkoleniach, wasztatach, konwencjach, pogłębiałam wiedzę i szukałam swojej drogi. Kilka lat temu rozpoczęłam współpracę z gabinetem fizjoterapeutycznym, zrezygnowałma z wariactwa i szaleństwa w fitnessklubach na rzecz skupionej i bardziej świadomej pracy indywidualnej. Mój fitnessowy świat przewartościował się.

Praca instruktora to dla mnie coś więcej niż prowadzenie zajęć, to nauczanie zdrowego stylu życia, zdrowego traktowania własnego ciała a ćwiczenia fizyczne i prawidłowy oddech są do tego narzędziem.

Świadoma praca, poznanie i zrozumienie własnego ciała jest dla mnie podstawową wartością w czasie zajęć. Dzięki tej świadomości uczę podopiecznych zdowego funkcjonowania na co dzień i pracy z własnymi ograniczeniami. Specjalizuje się w zajęciach prozdrowotnych wykożystując poznane techniki: Pilates, zdrowy kręgosłup, stretching. Bardzo dużo uwagi poświęcam stabilizacji centralnej która ma ogromne znaczenie w zapobieganiu urazom, tworzy solidną podstawę dla efektywnej i bezpiecznej pracy kończyn.

Cenię sobie życie zgodne z naturą dlatego dużo dla mnie znaczy zdrowa, naturalna i zbilansowana dieta. W moim życiu najważniejsza jest rodzina, aktywność i zdrowie.

Hania GrochowalskaMałgorzata Łupińska

Absolwentka AWF w Warszawie studiów podyplomowych „relaksacja i joga” w oparciu o system hatha jogi pod kierownictwem profesora J. Szopy. Dyplomowana instruktorka ćwiczeń psychorelaksacyjnych opartych na systemie jogi klasycznej szkoły Open Mind. Instruktorka Pilates I i II stopnia. Uczestniczka wielu ogólnopolskich konwencji jogi oraz warsztatów. Ukończyła kurs Strala jogi w Londynie prowadzony przez twórców Tarę Stiles oraz Michaela Taylora i otrzymała certyfikat Strala Yoga Intensive Training.

Jogę zaczęłam praktykować od roku 2007 aby pozbyć się bólu pleców spowodowanym siedzącym trybem życia oraz stresem. Od tego czasu praktykuję nie tylko jogę ale różne formy ruchu pro zdrowotnego, które sprawiają mi radość i wpływają na dobre samopoczucie..

  

Justyna KobosJustyna Kobos

Na macie, już od dziesięciu lat od najlepszych nauczycieli jogi, uczę się pokory i szacunku do własnego ciała. Pozostaję również w bezustannym zachwycie nad holistycznym działaniem jogi na życie. Jestem w trakcie kursu Introductory II wg metody BKS Iyengara u Konrada Kocota.

Joga doskonali. Uwrażliwia, zwiększa czucie siebie i świata. Uczy, że warto iść ścieżką spokoju i skupienia. Nie cel jest w jodze ważny, lecz droga, którą trzeba przemierzyć. Droga, która nigdy się nie kończy. Można wprawdzie pójść na skróty, na co ja również miałam w pewnym momencie ochotę. A potem zrozumiałam, jak przyjemnie jest spacerować. Dlatego podczas sesji jogi stawiam na systematyczność i zaangażowanie. Joga pomaga w pokonywaniu stresu. Wymogi współczesnego świata sprawiają, że narzucamy sobie bardzo intensywne tempo i wymagania. Martwimy o przyszłość, mamy zbyt mało czasu na odpoczynek, życie rodzinne, pasje. Joga daje siłę, stabilność i „zatrzymanie”, tak potrzebne w dzisiejszych czasach.

Poza matą jestem specjalistą ds. komunikacji i marketingu, tłumaczem języka angielskiego i rosyjskiego. Entuzjastką dalekich podróży, aktywności fizycznej i wszystkiego, co piękne, naturalne i prawdziwe.