ZdrowiejTu

Serdecznie zapraszamy na kameralne zajęcia do miejsca o wyjątkowym charakterze. W zacisznej, domowej atmosferze prowadzimy zajęcia usprawniające
i wspomagające nasze ciało, pomagamy pozbyć się uciążliwych bólów, wzmocnimy gorset mięśniowy aby odciążyć nadwyrężone kości i stawy, pomożemy znów poczuć się silnym
i energicznym ...


więcej

Uwaga ważne...

16.03.2020Studio zamknięte »

20.06.2019Długi weekend czerwcowy »

Kadra
velv_line

Iwona Sikora fotoIwona Sikora

Uwielbiam odkrywać to, co do tej pory było dla mnie nieznane. Jestem obserwatorką siebie, ludzi, zwierząt, przyrody. Kocham życie i dlatego mam ciągła potrzebę poznawania. 

Od zawsze fascynował mnie człowiek pod każdym aspektem. Dlatego ukończyłam AWF w Warszawie oraz Studia Podyplomowe na wydziale rehabilitacji ze specjalnością Fizjoprofilaktyka i korektywa w Warszawie.

Ukończyłam 3-letnią szkołę jogi wg metody B.K.S Iyengara, Open Mind Joga Classic School. Ukończyłam 2-letnią szkołę Open Mind Therapy gdzie uzyskałam tytuł instruktora kinezyprofilaktyki. Następnie odkryłam i pokochałam pracę z osobami starszymi dlatego rozszerzyłam wiedzę z zakresu gerontologii i zostałam instruktorem kinezygerontoprofilaktyki. Dyplomowana nauczycielka jogi Iyengara.

Od zawsze fascynował mnie dźwięk i muzyka. Postanowiłam posłuchać głosu serca i poznać świat dźwięku. Moja intuicja mnie nie zawiodła. Z radością przeszłam przez cykl szkoleń w Akademii dźwięku wg Petera Hessa i teraz jestem certyfikowanym praktykiem masażu dźwiękiem. Wykonuję indywidualne masaże dźwiękiem, organizuję grupowe relaksacje i kąpiele w dźwiękach mis i gongów. Prowadzę relaksacje oraz pracuję z oddechem. Uczę się o oddechu, jodze, medytacji, dźwięku z różnych źródeł, szkoleń, warsztatów, od polskich i zagranicznych nauczycieli. Wykorzystuję tę wiedzę w życiu i na zajęciach. 

W swojej pracy staram się przekazać swoim klientom, że zdrowie osiąga się na wielu płaszczyznach. Aby być zdrowym, sprawnym i spełnionym człowiekiem oprócz dbania o sprawność fizyczną, odpowiednie odżywianie należy zadbać o sferę psychiczną, społeczną i duchową. Fascynuje mnie energetyka ciała i przestrzeni.

W 2013 roku powstało moje kochane studio ZdrowiejTu, w którym realizuję swoje zawodowe marzenia i współpracuję ze wspaniałymi koleżankami.

Jestem… z moją cudowną rodziną, podróżuję w znane i nie znane, kocham przebywać wśród przyrody, słuchać ciszy, natury, drugiego człowieka, urzeka mnie radość życia.

Niech ludzkość uczy się jednego języka… JĘZYKA MIŁOŚCI

 

Emilia Pisarek Emilia Pisarek

Joga, masaż, uśmiech, empatia... to cala Ja. Joga oczarowała mnie swoja niezwykłą wszechstronnością i potencjałem możliwości. Dla mnie to terapia obejmująca wszelkie aspekty ciała, ducha i umysłu. Od kilku lat intensywnie kształcę się i praktykuję pod okiem najlepszych nauczycieli. Przez wiele lat moją podstawową działalnością był masaż. Z czasem zawód przerodził się w pasję i ostatecznie skierował moją uwagę na kompleksowe podejście do ciała i naturalnej potrzeby aktywności ruchowej z nim związanej. Dyplomowana nauczycielka jogi Iyengara.

Kocham kontakt z ludźmi. Uwielbiam z nimi rozmawiać i umiem słuchać. Jestem otwarta, zawsze uśmiechnięta i naładowana pozytywną energią. Pragnę dzielić się nią i zarażać pozytywnym nastawieniem do świata.  

 

 

Justyna KobosDominika Gryz

Dominika Gryz jestem związana z ruchem od zawsze, jako tancerka i nauczycielka tańca współczesnego, aktorka Teatru Tańca. Interesuje mnie świadoma praca z ciałem, bez bólu i uciążliwości. W mojej pracy wychodzę poza powierzchniowe spojrzenie na ciało. Aktualnie kończę studia na wydziale Teatru Tańca w Bytomiu Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Ważne  dla mnie jest połączenie ciała i umysłu. Z Praktyką jogi pierwszą styczność miałam w 2010 roku, na początku to była fizyczna fascynacja, a póżniej przerodziła się w inspirację do życia. Od tamtej pory nieustannie rozwijam swoje umiejętności szkoląc się i pogłębiając swoją wiedzę.

Ukończyłam trzyletni kurs nauczycielski pod okiem Konrada Kocota. Na zajęciach skupiam się na  połączeniu dynamicznej stabilności z elastycznym ruchem. Dzięki jodze uzyskuje się dużą swobodę i przestrzeń w ciele, staram się również przekazać to na zajęciach. Poprzez praktykę asan, oddechu i medytacji ciało i umysł uczy się jak być tu i teraz, by cieszyć się życiem w chwili obecnej.

Uważam że joga dogłębnie i wielowymiarowo pozwala odnaleźć się w naszym wnętrzu, co pomaga w rozumieniu siebie. Joga z praktyki na macie, stała się moją ścieżką życiową.

 

 

Justyna KobosJustyna Kobos

Na macie, już od dziesięciu lat od najlepszych nauczycieli jogi, uczę się pokory i szacunku do własnego ciała. Pozostaję również w bezustannym zachwycie nad holistycznym działaniem jogi na życie. Dyplomowana nauczycielka jogi Iyengara.

Joga doskonali. Uwrażliwia, zwiększa czucie siebie i świata. Uczy, że warto iść ścieżką spokoju i skupienia. Nie cel jest w jodze ważny, lecz droga, którą trzeba przemierzyć. Droga, która nigdy się nie kończy. Można wprawdzie pójść na skróty, na co ja również miałam w pewnym momencie ochotę. A potem zrozumiałam, jak przyjemnie jest spacerować. Dlatego podczas sesji jogi stawiam na systematyczność i zaangażowanie. Joga pomaga w pokonywaniu stresu. Wymogi współczesnego świata sprawiają, że narzucamy sobie bardzo intensywne tempo i wymagania. Martwimy o przyszłość, mamy zbyt mało czasu na odpoczynek, życie rodzinne, pasje. Joga daje siłę, stabilność i „zatrzymanie”, tak potrzebne w dzisiejszych czasach.

Poza matą jestem specjalistą ds. komunikacji i marketingu, tłumaczem języka angielskiego i rosyjskiego. Entuzjastką dalekich podróży, aktywności fizycznej i wszystkiego, co piękne, naturalne i prawdziwe.


 

Justyna KobosAgnieszka Tarnak

Jestem zwykłym niezwykłym człowiekiem 🙂 Uwielbiam koty, mam dwójkę świetnych dzieciaków, z których jedno już pełnoletnie. Kocham się śmiać, spotykać z ludźmi i rozmowy o życiu do późnych godzin nocnych 😉 

Zachwyca mnie natura i lubię łapać jej fragmenty okiem aparatu w moim telefonie.

Uważam, że na zmiany w życiu nigdy nie jest za późno. Najważniejsze jest pozwolić sobie na spotkanie ze sobą samym – prawdziwym, a potem polubienie się za to, jakim się jest. I już zostać ze sobą na zawsze.

Joga pomaga mi rozumieć siebie. Uczę się opuszczać strefę komfortu i poznawać granice swojego ciała i psychiki. W zabieganym świecie, kiedy wszyscy chcą rozładować stres szybko i intensywnie, stawiam na skupienie i koncentrację na indywidualnych możliwościach. Szukam spokoju i harmonii poprzez uwagę i wnikanie w najdalsze zakamarki ciała i duszy. Staram się doceniać każdy mały sukces, wychodzić poza świat ocen i porównań.  Z domieszką czarnego humoru, który uwielbiam i optymizmu, który staram się dostrzec gdzie się da, praktykowanie jogi jest przyjemnością.

Skończyłam dwuletnią szkołę jogi wg B.K.S. Iyengara Open Mind Joga Classic School pod okiem Agaty Biernat. Teraz planuję dalszy rozwój na tej ścieżce. Dzielenie się zdobytą wiedzą, praca z ludźmi daje mi dużo radości i poczucie sensu. 

Jestem w trakcie odkrywania niesamowitego wpływu mantr na psychikę człowieka i coraz mocniej się w nich zakochuję. Miłością tą zamierzam powoli dzielić się ze światem