ZdrowiejTu

Serdecznie zapraszamy na kameralne zajęcia do miejsca o wyjątkowym charakterze. W zacisznej, domowej atmosferze prowadzimy zajęcia usprawniające
i wspomagające nasze ciało, pomagamy pozbyć się uciążliwych bólów, wzmocnimy gorset mięśniowy aby odciążyć nadwyrężone kości i stawy, pomożemy znów poczuć się silnym
i energicznym ...


więcej

Uwaga ważne...

12.11.2018Klub otwarty »

2.11.2018Odwołane zajęcia »

Opinie
pink_line

Zdrowy Kręgosłup w ZdrowiejTu

Ćwiczenia zalecane dla osób prowadzących siedzący tryb życia  z bólami kręgosłupa o różnej przyczynie. Brak odpowiedniego ruchu prowadzi do przeciążenia stawów,  zwiększonego napięcia mięśni, przy jednoczesnym ich osłabieniu, chorób krążka miedzykręgowego, zwłaszcza kręgosłupa lędźwiowego, ale też i szyjnego. Ćwiczenia prowadzone w małych grupach, ale z indywidualnym podejściem u specyficznym ukierunkowaniem ćwiczeń na dolegliwości uczestników.
Istotna jest w takich sytuacjach zarówno fizjoprofilaktyka pierwotna, a więc ćwiczenia zapobiegające powstawaniu dolegliwości, jak również fizjoprofilaktyka wtórna- ćwiczenia zapobiegające nawrotom bólów.

Ćwiczenia mają na celu:

Zajęcia opiniuje dr Aleksandra Truszczyńska, która specjalizuje się w naukach o kulturze fizycznej, medycynie i fizjoterapii. Aktualnie pracuje jako adiunkt na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.