ZdrowiejTu

Serdecznie zapraszamy na kameralne zajęcia do miejsca o wyjątkowym charakterze. W zacisznej, domowej atmosferze prowadzimy zajęcia usprawniające
i wspomagające nasze ciało, pomagamy pozbyć się uciążliwych bólów, wzmocnimy gorset mięśniowy aby odciążyć nadwyrężone kości i stawy, pomożemy znów poczuć się silnym
i energicznym ...


więcej

Uwaga ważne...

17.07.2018Zastępstwo za Małgosię »

17.07.2018Przerwa wakacyjna »

Joga Flow
pink_line

W imieniu Małgosi zapraszamy w każdy wtorek i czwartek na zajęcia Joga Flow.

Poczuj rozluźnienie, miękkość, które budują świadomość ciała, jego elastyczność i siłę, rozluźnij się i poszukaj tego, co daje Ci najwięcej satysfakcji, a potem podążaj tą ścieżką dalej.

Joga Flow zajecia inspirowane Strala jogą. To system ćwiczeń oparty na jodze klasycznej, w którym dużą uwagę kładziemy na naturalny, swobodny ruch i oddech. To płynne, spokojne, czasem dynamiczne sekwencje, w których  nie zastygasz. Dzięki płynnym ruchom ciało się rozluźnia, napięcia odpuszczają. Pozwala to skupić się na odczuciach płynących z ciała, odnaleźć radość z poruszania się, a jednocześnie budować silne i elastyczne ciało. Strala na poziomie psychicznym uczy podchodzenia do życiowych wyzwań i trudnych spraw ze spokojem i na luzie. Celem Strala jogi jest poszukiwanie tego, co na danym etapie Twojego życia jest zdrowe i korzystne dla Ciebie, odnajdywania siebie według Twoich zasad.

Strala joga powstała w Nowym Jorku. Jej twórczynią jest Tara Stiles - tancerka tańca współczesnego, która próbował swoich sił także w balecie, Czuła jednak, że jej ciało i umysł nie potrafią się w tańcu rozluźnić, że ciągle podlegają jej kontroli i ocenie. Praktykując jogę, zaczęła poszukiwać rzeczy korzystnych tylko dla niej, takich, które pozwolą zniwelować napięcie. Po latach praktyki i poszukiwań, stworzyła własny styl o nazwie Strala. Jest to skrót od słów: Strong; Balance; Awareness. Tara wydała kilka książek dostępnych także w języku polskim. Jest bardzo serdeczną, charyzmatyczną i uśmiechniętą osobą.

Zajecia w ZdrowiejTu:
Wtorek 18.00 - 19.00
Czwartek 20.30 - 21.30

Zapraszamy


Zajecia prowadzi Małgorzata Łupińska.

Otrzymała certyfikat Strala Intensive Training w Londynie. Absolwentka studiów podyplomowych Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku „Relaksacja i joga” – studiów prowadzonych w oparciu o system hatha jogi pod kierownictwem prof. dr hab. Janusza Szopy. Dyplomowana instruktorka ćwiczeń psychorelaksacyjnych opartych na systemie jogi klasycznej szkoły Open Mind. Instruktorka Pilates I i II stopnia.