ZdrowiejTu

Serdecznie zapraszamy na kameralne zajęcia do miejsca o wyjątkowym charakterze. W zacisznej, domowej atmosferze prowadzimy zajęcia usprawniające
i wspomagające nasze ciało, pomagamy pozbyć się uciążliwych bólów, wzmocnimy gorset mięśniowy aby odciążyć nadwyrężone kości i stawy, pomożemy znów poczuć się silnym
i energicznym ...


więcej

Uwaga ważne...

25.04.20191-3 majówka »

23.12.2018Przerwa świąteczna »

Lato Babie
pink_line

Serdecznie zapraszamy na lipcowy wyjazd do „Bajkowej Zagrody” gdzie przez cały tydzień będziemy aktywnie wypoczywać praktykując jogę oraz realizując program ćwiczeń z zakresu zdrowego kręgosłupa. 

Każdego dnia zadbamy o rozciąganie, rozluźnianie i wzmocnienie osłabionych mięśni.  Skoncentrujemy się  na ćwiczeniach oddechowych i medytacji, a wieczorami będziemy rozkoszować się relaksacjami, kąpielami w dźwiękach mis i gongów oraz dźwiękami kryształowej harfy. Dopełnieniem naszego pobytu będą zdrowe, wegetariańskie posiłki. 

Wykorzystując nasze 20-letnie doświadczenie zawodowe zadbamy, abyście wrociły do domów wypoczęte, pełne energii, wzbogacone o nową wiedzę i świadomość pracy z  ciałem. Wyjazd ten przeznaczony jest dla każdej kobiety, od nowicjuszek chcących zrobić coś dobrego dla własnego ciała do praktykujących i systematycznie ćwiczących kobiet.  

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 15 czerwca.

Orientacyjny program dnia:

 

Cena: 

Cena zawiera:

Dojazd we własnym zakresie. 

Rezerwacji można dokonać wpłacając zaliczkę 500 zł do 5 czerwca na konto po uprzednim telefonicznym zapisaniu się na listę uczestników. Nr. telefonu: 502 543 071. Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu. Zaliczka nie podlega zwrotowi. 
  
Numer konta: 32 1140 2004 0000 3102 7457 5601    
Tytułem: termin, imię i nazwisko