ZdrowiejTu

Serdecznie zapraszamy na kameralne zajęcia do miejsca o wyjątkowym charakterze. W zacisznej, domowej atmosferze prowadzimy zajęcia usprawniające
i wspomagające nasze ciało, pomagamy pozbyć się uciążliwych bólów, wzmocnimy gorset mięśniowy aby odciążyć nadwyrężone kości i stawy, pomożemy znów poczuć się silnym
i energicznym ...


więcej

Uwaga ważne...

16.03.2020Studio zamknięte »

20.06.2019Długi weekend czerwcowy »

Nowe zajęcia jogi od marca
pink_line

Wprowadzamy dodatkowe godziny zajęć w ZdrowiejTu, które poprowadzi Dominika Gryz.

Od marca rozpoczynamy nowe zajęcia jogi dla grupy początkującej we wtorki (g.20:30) i środy (g.18.00) zajecia poprowadzi Dominika Gryz.

Prosimy o zapisy na ZdrowiejTu.pl lub telefonicznie 502543071.

Dominika Gryz - jestem związana z ruchem od zawsze, jako tancerka i nauczycielka tańca współczesnego, aktorka Teatru Tańca. Interesuje mnie świadoma praca z ciałem, bez bólu i uciążliwości. W mojej pracy wychodzę poza powierzchniowe spojrzenie na ciało. Aktualnie kończę studia na wydziale Teatru Tańca w Bytomiu Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Ważne  dla mnie jest połączenie ciała i umysłu. Praktyką jogi pierwszą styczność miałam w 2010 roku, na początku to była fizyczna fascynacja, a póżniej przerodziła się w inspirację do życia. Od tamtej pory nieustannie rozwijam swoje umiejętności szkoląc się i pogłębiając swoją wiedzę. Jestem w trakcie kursu nauczycielskiego pod okiem Konrada Kocota na stopień INTRODUCTORY II, który kończę egzaminem w marcu. Na zajęciach skupiam się na  połączeniu dynamicznej stabilności z elastycznym ruchem. Dzięki jodze uzyskuje się dużą swobodę i przestrzeń w ciele, staram się również przekazać to na zajęciach. Poprzez praktykę asan, oddechu i medytacji ciało i umysł uczy się jak być tu i teraz, by cieszyć się życiem w chwili obecnej.

Uważam że joga dogłębnie i wielowymiarowo pozwala odnaleźć się w naszym wnętrzu, co pomaga w rozumieniu siebie. Joga z praktyki na macie, stała się moją ścieżką i praktyką na życie. "Życie to święty dar. Twoim obowiązkiem jest dbać o nie i utrzymywać swoje ciało w takim stanie, byś mógł cieszyć się tym darem. Życie to ruch - bezruch to samobójstwo”.