ZdrowiejTu

Serdecznie zapraszamy na kameralne zajęcia do miejsca o wyjątkowym charakterze. W zacisznej, domowej atmosferze prowadzimy zajęcia usprawniające
i wspomagające nasze ciało, pomagamy pozbyć się uciążliwych bólów, wzmocnimy gorset mięśniowy aby odciążyć nadwyrężone kości i stawy, pomożemy znów poczuć się silnym
i energicznym ...


więcej

Uwaga ważne...

16.03.2020Studio zamknięte »

20.06.2019Długi weekend czerwcowy »

Relaks w dźwiękach
pink_line
 
Serdecznie zapraszamy do ZdrowiejTu na relaks w dźwiękach. Tym razem zapraszamy na koncert podczas pełni księżyca w Lwie. Zagram wspólnie z cudowną Moniką Szymankiewicz.
Informacje o relaksacji:
 
Wszystko jest wibracją
 
Podczas relaksacji w dźwiękach gongów, mis i bębnów zabieram uczestników w podróż do świata żywych i naturalnych tonów, które wpływają na wszystkie poziomy naszego istnienia: ciało, umysł, dusza. Dźwięk, wibracje, muzyka nieodłącznie towarzyszą nam przez całe życie. Wszystkie mają wpływ na to jacy i kim jesteśmy. Mikrodrgania występujące w przestrzeni, w której się znajdujemy tworzą dźwięk, który jest obecny w nas, przyrodzie, materii, wszechświecie. Oprócz walorów słuchowych dźwięki mają zdolność przenikania i modyfikowania naszych komórek, harmonizowania organizmu, wyciszania. Mają potężną siłę wywołującą zmiany na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym.
 
Ludzkie ciało w ponad 70% wypełnione jest wodą, z tego powodu jest doskonałym przekaźnikiem fal dźwiękowych. Gdy wibracje dźwięku przenikają ciało to wewnątrz organizmu, narządów, komórek, atomów dochodzi do mikrodrgań. Te mikrofale w naturalny sposób regenerują , odżywiają, pobudzają organizm oraz podnoszą odporność.
 
Dźwięk o odpowiedniej częstotliwości powoduje, że zdrowe komórki wzmacniają się, a chore regenerują. Takie tony powodują przestrojenie słabych i chorych komórek w pozytywną, czystą wibrację. Miejscom, w których brakuje harmonii dźwięk przypomina jak brzmi wyższa wibracja.
Mistyczne dźwięki mis oraz gongów oczyszczają, doenergetyzowują wszystkie znajdujące się w ciele układy, kanały energetyczne, narządy, gruczoły, stymuluje m.in szyszynkę oraz wzmacnia układ immunologiczny.
Na poziomie emocjonalnym i duchowym takie dźwięki głęboko odprężają, wprowadzają w stan relaksu (fale alfa, theta), obdarzają poczuciem bezpieczeństwa, zaufania, wspomagają przypomnieć swoją pierwotną naturę.
Te naturalne dźwięki wprowadzają nas w rezonans z nami samymi, z naszym polem serca, całym wszechświatem. Po rozpuszczeniu napięć, negatywnych emocji, blokad energetycznych uruchamiają się naturalne mechanizmy regeneracyjne i uzdrawiające. Fale dźwiękowe działają holistycznie - masują całego człowieka, wszystkie organy wewnętrzne, umysł i nasze emocje.

 
miejsce: ZdrowiejTu. Warszawa, Szaflarska 9a.
data: 9 lutego 2020 r. godzina 20:00-21.15
cena biletu: 30 zł
Ilość miejsc ograniczona, zapisy pod nr telefonu: Iwona 502-543-071
Proszę o punktualność, przemyślane rezerwacje oraz o zabranie zabranie ze sobą maty, poduszki i wody
 
Serdecznie zapraszamy


Iwona Sikora
+48 502 543 071

 
ZdrowiejTu