ZdrowiejTu

Serdecznie zapraszamy na kameralne zajęcia do miejsca o wyjątkowym charakterze. W zacisznej, domowej atmosferze prowadzimy zajęcia usprawniające
i wspomagające nasze ciało, pomagamy pozbyć się uciążliwych bólów, wzmocnimy gorset mięśniowy aby odciążyć nadwyrężone kości i stawy, pomożemy znów poczuć się silnym
i energicznym ...


więcej

Uwaga ważne...

16.03.2020Studio zamknięte »

20.06.2019Długi weekend czerwcowy »

Zajęcia online
pink_line


Kochani klubowicze
,

Mamy miłą wiadomość :) Od 23 marca rozpoczynamy zajęcia online w ZdrowiejTu. Sprawdziliśmy technologię i przetestowaliśmy sprzęt aby łączyć się z Wami za pośrednictwem aplikacji Zoom Cloud Meetings, którą ściągniecie na swój smartfon lub komputer darmowo za Apple Store lub Google Play Planujemy codzienną praktykę jogi lub zajęcia ze zdrowego kręgosłupa o godzinie 17.00. Zobaczcie nowy plan zajęć online na www.zdrowiejtu.pl, który będziemy aktualizowali na bieżąco.

 

Cztery kroki do praktyki.

 1. Pobierz aplikację Zoom na telefon lub komputer
 2. Po uruchomieniu wybierz “Join a meeting”
 3. Wpisz “Meeting ID”, który dostaniesz od nas mailowo lub sms-owo
 4. Włącz dźwięki i transmisję obrazu abyśmy mogli cię widzieć i słyszeć.

Gotowe, spotykamy się od poniedziałku do piątku od 17.00 do 18.00

 

Jak otrzymać “Meeting ID”

 1. Jeśli jesteś klientem ZdrowiejTu i masz aktualny karnet marcowy, możesz uczestniczyć bezpłatnie we wszystkich zajęciach do 10 kwietnia. Trzeba zarejestrować się tylko w formularzu na ZdrowiejTu.pl (na dole strony) i podać emaila oraz numer telefonu.
  W uwagach wpisz numer karnetu ZdrowiejTu. “Meeting ID” otrzymasz od nas mailowo lub smsowo.


 2. Jeśli nie jesteś klubowiczem i nie posiadasz karnetu, możesz wykupić dostęp do codziennych zajęć online w terminie do 10 kwietnia. Zacznij od wypełnienia formularza na stronie ZdrowiejTu.pl a w uwagach wpisz tylko NOWY KARNET ONLINE.
  Dokonaj wpłaty na konto ZdrowiejTu: 32 1140 2004 0000 3102 7457 5601. Po zaksięgowaniu kwoty dostaniesz od nas nr. Meeting ID.

  Cena karnetu online to 110 zł. 

 

Uwaga! Opcje wyboru zajęć w formularzu (-1 x w tygodniu -2 x w tygodniu  -jednorazowe) można pominąć. Wykupując dostęp możesz uczestniczyć w każdych zajęciach od poniedziałku do piątku.)

 

Jeśli potrzebujesz pomocy zadzwoń 502 543 071 lub 668 108 166.

 

Do zobaczenia

 

Zespół ZdrowiejTu