ZdrowiejTu

Serdecznie zapraszamy na kameralne zajęcia do miejsca o wyjątkowym charakterze. W zacisznej, domowej atmosferze prowadzimy zajęcia usprawniające
i wspomagające nasze ciało, pomagamy pozbyć się uciążliwych bólów, wzmocnimy gorset mięśniowy aby odciążyć nadwyrężone kości i stawy, pomożemy znów poczuć się silnym
i energicznym ...


więcej
Wyraj ze ZdrowiejTu
pink_line

 

Wyjazd regeneracyjny z warsztatami: 
Joga - Relaks w dźwiękach mis i gongów - Fotografowanie w przyrodzie

6 - 10 lipca 2020

Zapraszamy wszystkich chętnych na kameralny wyjazd regeneracyjny z warsztatami tematycznymi do Komorza - pięknego zakątka z dala od cywilizacji i miejskiego zgiełku. 

Wyjazd proponujemy osobom, które chcą odpocząć od gonitwy zawodowej i umysłowej, praktykować jogę, wyciszyć się, pobyć w otoczeniu wspaniałej dzikiej natury a także porozmawiać i spróbować swoich sił w fotografii przyrodniczej.  

W ciągu dnia doładujemy akumulatory, usprawnimy i wzmocnimy ciało, dotlenimy i doenergetyzujemy oddechem i dźwiękiem każdą komórkę, wyciszymy umysł, oczyścimy organizm zdrowym wegetariańskim jedzeniem. O świcie i o zachodzie słońca poprowadzimy warsztaty fotograficzne na łonie przyrody a także spróbujemy porozmawiać o magicznych ujęciach uchwyconych przez nas w obiektywach. 

Oferujemy praktykę jogi, ćwiczenia oddechowe, relaksacje, kąpiele w dźwiękach mis i gongów, zdrową kuchnię, spacery na świeżym powietrzu, kąpiele w krystalicznym jeziorze, regenerację i detoks dla ciała, umysłu i ducha, warsztaty z podstaw fotografii, trening uważności i rozwijania wrażliwości na otaczający nas świat, rozmowy o fotografii i przyrodzie przy gwiazdach.

Kim jesteśmy?

Od lat pasjonują nas rożne przestrzenie, które rozwijamy i w stronę których podążamy. ONA - jest dyplomowanym nauczycielem jogi wg metody BKS Iyengara, na codzień prowadzi zajęcia w swoim studio ZdrowiejTu w Warszawie,  pasjonuje się technikami medytacyjnymi i oddechowymi, magią dźwięków mis i gongów i pro zdrowotną stroną życia. Fascynuje ją energetyka ciała i przestrzeni. ON - jest zawodowym fotografem o różnych specjalizacjach i talentach. Od lat fotografuje sport na najwiekszych arenach sportowych świata, jest autorem zdjęć nagradzanych w konkursach fotograficznych m.in Grand Press Foto, organizatorem wystaw fotograficznych, plenerowych sesji zdjęciowych oraz miłośnikiem dzikiej przyrody, którego pasjonuje ruch i kolor. RAZEM jesteśmy małżeństwem od ponad 20 lat, w którym staramy się razem z dwoma cudownymi córkami być jednością w tym co prowadzi nas przez życie i świat. 

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkich, razem i pojedynczo. Zapewniamy atmosferę szczęśliwości i pozytywne wibracje :)

Co zabrać ze sobą?

Wygodne ubranie do ćwiczeń. Strój do wyjścia w plener, długie spodnie i bluzę w kolorach ziemi, ortalion przeciwdeszczowy, kalosze lub wygodne buty trekingowe.  Sprzęt fotograficzny wg możliwości z dość dobrym zoomem (ogniskowe 200 i więcej). Informacje na temat sprzętu można uzyskać indywidualnie Szymon 668 108 166. Ewentualnie przenośny komputer do edycji zdjęć.

PROGRAM:

Poniedziałek 6 lipca

Wtorek 7 lipca

Środa 8 lipca

Czwartek 9 lipca

Piątek 10 lipca


CENA WARSZTATÓW: 420 zł/os. 
Wszystkie zajęcia i warsztaty

CENA ZAKWATEROWANIA: 520 zł/os
• Noclegi pokoje 2 osobowe
• Pełne wegańskie lub wegetariańskie wyżywienie
 

Dojazd we własnym zakresie.

Rezerwacji można dokonać wpłacając 420 zł zaliczki do 30 czerwca na konto, po uprzednim telefonicznym zapisaniu się na listę uczestników (Iwona: 502 543 071) Iwona.
Zaliczka nie podlega zwrotowi. Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu, pierwszego dnia wyjazdu. 

Nazwa odbiorcy: ZdrowiejTu
Numer konta: 32 1140 2004 0000 3102 7457 5601
Tytułem: Wyraj ze ZdrowiejTu, imię i nazwisko

Zapraszamy